• Camere da letto: 3
  • Bagni: 3
  • 399 m2
  • Piano: 3

SHITEN 2 VILA IDENTIKE PRANE TEG-ut

Vilat ndodhen shume prane Rezidences me luksoze ne Tirane: "Akacia Hills 2". Vetem 3 minuta prane Qendres Tregtare TEG.
Vilat kane punimet nder me cilesoret duke nisur nga sistemi i ujesjelles kanalizimeve dhe ai elektrik, gjithashtu e miremenduar ne cdo detaj, ku vlen te permenden hapesirat e gjelberta, privatesia dhe pozicioni i shtrirjes, e bejne lehtesisht te aksesueshme.


Te dhena te pergjithshme:
-Siperfaqe totale ndertimi per secilen vile eshte 399m2
-Siperfaqe e truallit 1950 m2
- Hapsire dhe kanalizimet e gatshme per pishine.
-Mbi 1000 bime dhe peme te gjelberta.
-Sistem Vadites.
-Sistem kamerash dhe alarmi.
-Depo dhe magazine te vecuara.
-Hapesire parkimi per 8 makina

Kati perdhe me siperfaqe 133 m2
-Parkim per 1 makine
-Sallon ndenje dhe guzhine
-Depo
-Tualet
-Kantine
Kati i pare me siperfaqe 133 m2
- Dhome ndenje e madhe,
-Kuzhine,
-Tualet
-2 Ballkon dhe Verande
Kati i dyte me siperfaqe 133 m2
- Tre dhoma gjumi
- Tualete
-2 Ballkone dhe verande

Oborri i gjelberuar brenda rrethimit te vilave, dhe projekti i pishines e pozicionuar per te pasur privatesi te plote dhe vendndodhja unike e ketyre vilave ju ofron qetesine dhe relaksin e munguar.
Dhomat me hapsira te medha dhe me shume ndricim per shkak te vetrateve te shumta te xhamit, te japin mundesine e nje mobilimi sipas deshires.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

ID : PRO4855
Indirizzo: Mjull-Bathore
Città: Tirana
Zona: TEG
Prezzo:Contattare per prezzo
Superficie: 399 m2
Camere da letto: 3
Bagni: 3
Piano: 3

Proprietà simili

Lule Bore Residence, vilë në shitje

Tirana, TEG
836,750 €
ID: PRO6673 Camere: 3 Bagni: 4 Superficie: 334.7 m2 Piano: 3

Villa in vendita a Rolling Hills 2

Tirana, TEG
2,000,000 €
ID: PRO6546 Camere: 5 Bagni: 4 Superficie: 505 m2

Vilë në shitje në Luminor Residence

Tirana, TEG
750,000 €
ID: PRO6509 Camere: 3 Bagni: 5 Superficie: 350 m2