• Camere da letto: 3
  • Bagni: 2
  • 120 m2
  • Piano: 6

Apartament 3+1 në shitje te “Zogu I Zi”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2

Pozicionohet në katin e VI-të të një objekti të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoam gjumi, dy tualete dhe bsllkon

Apartamenti ka një arredim mjaft lukzos me të gjitha orenditë e nevojshme, I pabanuar më parë

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Cmimi I shitjes 179900 euro

ID : PRO4832
Indirizzo: Zogu i zi
Città: Tirana
Zona: Zogu I Zi
Prezzo:179,900 €
Superficie: 120 m2
Camere da letto: 3
Bagni: 2
Piano: 6

Proprietà simili

Appartamento 1+1 in vendita a "Zogu I Black"

Tirana, Zogu I Zi
110,000 €
ID: PRO4048 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 60 m2

Apartament 2+1 per shitje tek "Zogu I Zi"

Tirana, Zogu I Zi
170,000 €
ID: PRO4053 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 97 m2 Piano: 12

Apartament 2+1 në shitje te “Mozaiku i Tiranës”

Tirana, Zogu I Zi
98,000 €
ID: PRO5711 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 72 m2 Piano: 6