• Camere da letto: 2
  • Bagni: 1
  • 90 m2
  • Piano: 3

Apartament 2+1 ne shitje në “Kompleksin LURA 2”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Pozicionohet në katin e III-të të objektit

Rezidenca ku ndodhen apartamentet është vetëm 150 m nga deti, në plazhin ranor të detit Adriatik dhe është ideale për të jetuar shëndetshëm, në privatesi, në gjelbërim dhe ajër të paster, pranë freskisë së detit, me cilësi të lartë ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore.

Apartamenti ofron punime shumë cilësore, sistem ngrohje-ftohje me inverter, i shtruar me pllaka, kuzhina e kompletuar, dritaret me grila elektrike dhe mobilim cilësor.

Shiten te mobiluar.

Mundesi e shkelqyer investimi per ata qe duan te jene nje me natyren dhe te shijojne qetesine.

E vendosur në zemer të Shqiperisë, 45 minuta nga kryeqyteti Tirana dhe 35 minuta nga aeroporti, me një klime që të ofron 300 dite me diell.

Disponon certifikatë pronësie

Çmimi i shitjes 140 000€

(përfshin dhe një parkim në përdorim)

ID : PRO4774
Indirizzo: Lura 2
Città: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Prezzo:140,000 €
Superficie: 90 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 1
Piano: 3

Proprietà simili

Appartamento con due camere da letto nel Residence "San Pietro", Gjiri I Lalzit

Durrës, gjiri i Lalezit
180,000 €
ID: PRO5790 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 105 m2 Piano: 3

Appartamento con due camere da letto in vendita nel "Perla Resort", baia di Lalzi

Durrës, gjiri i Lalezit
140,000 €
ID: PRO5789 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 95 m2