• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 105 m2
  • Floor: 2

Kati i dytë i një vile me qira në “Sauk”

Jepet me qira kati II-të i një vile i organizuar në një apartament 2+1 në “Sauk te vjeter”

Vila më sipërfaqe 105 m2
Organizohet në një ambient ndenjie, një kuzhine gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon i madh dhe një verandë me pamje nga kopshti I vilës.

Eshtë i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme


Vila ka kopësht dhe mundësi vendparkimi per makinën.

Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO4207
Address: Sauk i vjeter
City: Tirana
Zone: Sauk
Price:500 €
Area: 105 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 2