• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 94 m2
  • Floor: 8

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Ndodhet në katin e VIII-të, me një sipërfaqe prej 94 m2

Organizohet ne ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti është i mobiluar deri në detaje është i sapomobiluar nga fillimi

Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode.

Cmimi 700 euro/ muaj

ID : PRO4202
Address: Don Bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:700 €
Area: 94 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 8