• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 103 m2
  • Floor: 3

Apartament 2+1+2 me qira pranë “Kompleksit Panorama”

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 103 m2

Ndodhet ne katin e trete

Organizohet me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , dy dhoma gumi, dy tualete dhe ballkon

Ndodhet në rrugën “Panorama” shume prane “Zogut te Zi” dhe “Ring Center”

Eshtë i sapomobiluar, I gjithi I investuar nga fillimi dhe I pabanuar me pare

Apartamenti ndodhet një ndërtimi të ri ne nje zone shume te aksesueshme

Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO4166
Address: Kompleksi Panorama
City: Tirana
Zone: Rr. "Asim Vokshi"
Price:500 €
Area: 103 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 3