• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 114.6 m2
  • Floor: 7

Shitet apartament 2+1 ne “Vlorë”

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 114.6 m2 dhe siperfaqe neto 103.2 m2

Organizhet në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone

Ndodhet në katin e VII-të një pallati të ri i pajisur me ashensor.

Apartamenti ndodhet ne brezin e trete por qe ofron pamje nga deti

Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje-perendim

Ky apartamenti eshte nje mundesi ideale banimi dhe investimi

Cmimi i shitjes 100.000 euro

ID : PRO4145
Address: Vlorë
City: Vlorë
Zone: Vlorë
Price:100,000 €
Area: 114.6 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 7