• Camere da letto: 2
  • Bagni: 1
  • 128 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Apartamenti ka një siperfaqe bruto prej 122.23 m2 dhe siperfaqe neto 114.6 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Ndodhet në një ndertim te perfunduar vitet e fundit

Apartamenti I plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode

Cmimi i shitjes 77.000 euro

ID : PRO4131
Indirizzo: Vlorë
Città: Vlorë
Zona: Vlorë
Prezzo:77,000 €
Superficie: 128 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 1

Proprietà simili

Bledar Sulollari