• Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
  • 130 m2
  • Floor: 2

Apartament 4+1 me qera në “Laprakë”

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, kater dhoma gjumi, koridor, nje tualet dhe ballkon

I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme

Ndodhet në katin e II-të, me nje siperfaqe prej 130 m2

Pozicionohet ne nje zone shum e miredhe te aksesueshme

Çmimi 550 euro/muaj

ID : PRO4130
Address: Laprakë
City: Tirana
Zone: Laprake
Price:550 €
Area: 130 m2
Bedrooms: 4
Bathrooms: 1
Floor: 2