• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • 209 m2

Shitet vile super e investuar shumë pranë qendrës së Kamzës.

Vila ka nje stil të veçantë punimi duke krijuar ndjesinë e shtëpise të ngrohte dhe mikpritëse me oborr me gjelberim.

Vila organizohet ne 2 kate:

Kati perdhe organizohet ne nje ambient ndenje i madh dhe nje ambjent gatimi e pajisur me te gjitha eletroshtepiaket e teknologjis se fundit shume cilesore.

Kati I pare organizohet nga 3 dhoma gjumi te gjitha me parket me dalje ne ballkone, me mobilim shume cilesor dhe te vecante dhe nje tualet i perbashket

Garazhi I cili ne te cilit mund te arrihet nepermjet shkalleve te brendshme te viles. Ka hapesire per 4 makina dhe gjithashtu ka ambjente teknike ndihmese.

E gjithe shtepia eshte me sistem ngrohje ftohje chill te markave me te mira, gjithashtu sistem ngrohje te gjitha dyshemete, cdo dhome e pajisur me TV, te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe hidrosanitare te markave te fundit dhe shume cilesore, vetratat xhami me super izolim akustik dhe termik.

Vila eshte e projektuar deri ne detaje per te ofruar nje jetese komode.

ID : PRO3951
Address: kamez
City: Tirana
Zone: Kamëz
Price:360,000 €
Area: 209 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2