• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 84 m2

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 84 m2 ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te banim dhe eshte I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Gjithashtu apartamenti ofron dhe garazh me siperfaqe 70 m2, I cili komandohet me pult dhe ka hapesire per 3 makina.
Apartamenti eshte I gjithi I investuar dhe mobiluar, ndodhet në një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor.
Cmimi i shitjes 65.000 euro

ID : PRO3924
Address: Restorant Qesaraku
City: Tirana
Zone: Fresku
Price:65,000 €
Area: 84 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1