• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 130 m2
  • Floor: 2

Shitet Apartament 2+1 në ‘’Lungomare’’në Vlorë.
Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 129.79 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet në një pallati të ri i pajisur me ashensor. Apartamenti I plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode, gjithashtu disponon dokumentacion të plotë hipotekor.
Cmimi 600 euro/m2
Cmimi total 77.880 euro

ID : PRO3696
Address: Lungo mare
City: Vlorë
Zone: Vlorë
Price:77,880 €
Area: 130 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 2