• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 169 m2

Jepet me qera ambient tek ‘’Kullat Binjake’’ në qendër të Tiranës.

Ambienti ndodhet në katin 0 të një pallati të ri, me një sipërfaqe prej 168.7 m2.

Është I organizuar në një ambjent te madh dhe 5 ambiente te tjerat te vogla pune dhe nje tualet.

Ambjenti të ofron te gjitha facilitet per cdo profil biznesi duke qene se ka të gjitha bankat e nivelit të dytë pranë, transportin publik, institucionet.

Eshtë ideal për tu shfrytezuar për call center, klinikë dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj.

Pallati ka roje sigurie dhe kamera.

Preferohen kliente për kontrata afatgjata.

Cmimi 3900 euro /muaj pa taksa

ID : PRO3653
Address: qender
City: Tirana
Zone: Qender
Price:3,900 €
Area: 169 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1