• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 130 m2

Shitet ose jepet me qera ambient tek ‘’Kullat Binjake’’ në qendër të Tiranës.
Ambienti ndodhet në katin 0 të një pallati të ri, me një sipërfaqe prej 130 m2. Është I organizuar në një ambjent open space, me pamje nga rruga kryesore, dhe tualet. Ambjenti të ofron te gjitha facilitet per cdo profil biznesi , është ideal për tu shfrytezuar për call center, klinikë dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj. Pallati ka roje sigurie dhe kamera
Preferohen kliente për kontrata afatgjata.
Cmimi 2000 euro /muaj
Cmimi 5500 euro/m2, total 715.000 euro

ID : PRO3652
Address: qender
City: Tirana
Zone: Qender
Price:2,000 €
Area: 130 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1