• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 80 m2

Jepet me qira ditore apartamentet 1+1 pranë qendrës së Tiranës.
Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet. Ka një sipërfaqe totale prej 80 m2. Apartamentieshte I arreduar me te gjithe aksesoret e nevojshem per qendrime te shkurta dhe te gjata. Kuzhine e kompletuar, sobe, pianur me induksion, frigorifer, lavastovilie, tostier, mikroval, ngrohese uji, lavatrice, televizor smart ne te dyja ambjentet, internet wi-fi, kabin dushi WC dhe bide, kondicionim ne te dyja ambjentet, grila elektrike, citofoni te jashteme te pallatit si dhe te shkalles, tavoline hekuri + hekur.Akomodimi: Dhome gjumi me krevat dopio + 1 sofa bed ne sallon (hapet behet dopio) .Parkingu falas por me kerkese / rezervim paraprakNuk pranohen kafshet shtepiake
Check-in: 11:00 - 22:00
Check-out: 08:00 - 11:00
Politika e kancelimit : Klienti ka te drejte te kanceloje pa penalitet 2 dite para mberritjes ne apartament
ndersa kancelimi brenda 2 diteve ka penalitet 100%.
Ushqimi: Nuk gjenden ushqime ne kete apartament
Parapagim: Do t\'ju caktohet parapagimi ne vleren totale te rezervimit nje dite para mberritjes.
• Cmimi:2 Pax 60 euro/nate, Cmimi:3 Pax 68 euro/nate, Cmimi:4 Pax 75 euro/nate
• Cmimi:2 Pax 51 euro/ mbi 7 dite, Cmimi:3 Pax 59 euro/ mbi 7 dite, Cmimi:3 Pax 64 euro/ mbi 7 dite
• Cmimi:2 Pax 42 euro/ mbi 28 dite Cmimi:2 Pax 48 euro/ mbi 28 dite , Cmimi:2 Pax 53 euro/ mbi 28 dite
• Cmimi:2 Pax 850 euro/ mbi 3 muaj , Cmimi:2 Pax 900 euro/ mbi 3 muaj

ID : PRO3337
Indirizzo: rruga e barrikadave
Città: Tirana
Zona: Qender
Prezzo:60 €
Superficie: 80 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1