• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 130 m2
  • Floor: 6

Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën \'\'Don Bosko\'\'. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 dhe është i organizuar në: një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, ku njëra dhomë ka edhe garderobë, verande me nje sperfaqe prej 80 m2, dy tualete dhe një depo. Apartamenti është I mobiluar dhe I pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Zona që ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete të shumta si: farmaci, shkolla, markete etj.
Cmimi 380 euro/muaj

ID : PRO1962
Address: Don Bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:380 €
Area: 130 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 6