• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 55 m2
  • Floor: 2

Shitet apartament 2+1 ne Vlore, pranë "Ujit të ftohtë"
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 55 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re dhe është i sapo arreduar me mobilje tërësisht të reja.
Cmimi 55000 euro

ID : PRO1458
Address:
City: Vlorë
Zone:
Price:55,000 €
Area: 55 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 2