• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 100 m2
  • Floor: 2

Apartament 2+1 me qira pranë Mondialit

Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme pranë Hotel Mondial të “21 Dhjetori”.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është i pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme. Ka kondicioner në çdo dhomë.
Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode.
Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.

ID : PRO1061
Address: Rruga Frosina Plaku
City: Tirana
Zone: Prane 21- Dhjetorit
Price:30 €
Area: 100 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 2

Similar Properties

Two bedroom apartment for rent near 21 December

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
450 € / month
ID: PRO4041 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 125 m2

Super apartment for rent next to Delijorgji Complex.

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
850 € / month
ID: PRO3080 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 211 m2

Two bedroom apartment for rent near "21 Djetorit"

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
350 € / month
ID: PRO4003 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 76 m2