• Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • 531 m2

Shitet vilë luksoze në një zonë të qetë
Vilë ndodhet në një kompleks vilash 2 Km larg Qendrës së qytetit.
Vila ka një pamje piktoreske pasi ka pamje ballore nga mali i Dajtit.
Vila ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 531 m2. Kjo sipërfaqe organizohet në një holl të madh, ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, vendparkimi , 4 dhoma gjumi luksoze me garderobë të veçantë, 4 banjo.
Kati perdhe ka dalje direkte për te kopshti i pishinës. Vila është e pajisur me sistem kondicionimi ngrohës dhe ftohës.
Çmimi 320 000 euro

ID : PRO782
Address:
City: Tirana
Zone: Mjull-Bathore
Price:320,000 €
Area: 531 m2
Bedrooms: 4
Bathrooms: 4

Similar Properties

Shitet vilë luksoze në një zonë të qetë

Tirana, Mjull-Bathore
380,000 €
ID: PRO784 Rooms: 4 Baths: 4 Area: 562 m2