• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 71 m2
  • Floor: 6

Shitet apartament 1+1 pranë Ali Demit
Shitet apartament në një zonë të aksesueshme pranë Fushës Ali Demi.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70.9 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati në proces ndërtimi.
Apartamenti ka punime shumë cilësore.
Çmimi 680 euro/m2

ID : PRO733
Address: Rruga " Ali Demi"
City: Tirana
Zone: Ali Demi
Price:48,212 €
Area: 71 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 6

Similar Properties

Two rooms apartment for sale near Ali Demi

Tirana, Ali Demi
61,200 €
ID: PRO732 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 90 m2 Floor: 2

2+1 apartment for sale on “Idriz Dollaku” street near the women's prison.

Tirana, Ali Demi
77,000 €
ID: PRO4799 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 83 m2

Apartament 1+1 ne shitje "Ali Dem"

Tirana, Ali Demi
45,000 €
ID: PRO4790 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 55.1 m2 Floor: 4