• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 90 m2
  • Floor: 2

Shitet apartament 2+1 pranë Ali Demit
Shitet apartament në një zonë të aksesueshme pranë Fushës Ali Demi.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati në proces ndërtimi.
Apartamenti ka punime shumë cilësore.
Çmimi 680 euro/m2

ID : PRO732
Address: Ali Dem
City: Tirana
Zone: Ali Demi
Price:61,200 €
Area: 90 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 2

Similar Properties

One room apartment for sale near Ali Demi

Tirana, Ali Demi
48,212 €
ID: PRO733 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 71 m2 Floor: 6

2+1 apartment for sale on “Idriz Dollaku” street near the women's prison.

Tirana, Ali Demi
77,000 €
ID: PRO4799 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 83 m2

Apartament 1+1 ne shitje "Ali Dem"

Tirana, Ali Demi
45,000 €
ID: PRO4790 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 55.1 m2 Floor: 4