• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 97 m2
  • Floor: 2

Apartament me qira në Rrugën e Elbasanit
Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën e Elbasanit pranë Drejtorisë së Higjienës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues por është totalisht i rikonstruktuar.
Apartamenti jepet i mobiluar.
Çmimi 350 euro/muaj

ID : PRO531
Address: Rruga e Elbasanit
City: Tirana
Zone: Rruga e Elbasanit
Price:350 €
Area: 97 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 2
Google Maps

Similar Properties

Office for rent on "Elbasan Street"

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,000 € / Month
ID: PRO6264 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 125 m2 Floor: 2

1+1 apartment for rent in Elbasani street

Tirana, Rruga e Elbasanit
400 € / Month
ID: PRO5909 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 70 m2 Floor: 2

Two room apartament for rent near \"7 Xhuxhat\"

Tirana, Rruga e Elbasanit
400 € / Month
ID: PRO522 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 90 m2 Floor: 9