• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 90 m2
  • Floor: 9

Jepet me qira apartament 2+1 pranë “7 Xhuxhave”
Jepet apartament 2+1 me qira në një zonë të aksesueshme pranë kendit të lojrave “7 Xhuxhat”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar. Ndodhet në një pallat të ri në katin e XI dhe është i pajisur me ashensor.
Çmimi 400 euro/muaj

ID : PRO522
Address: Rruga e Elbasanit
City: Tirana
Zone: Rruga e Elbasanit
Price:400 €
Area: 90 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 9
Google Maps

Similar Properties

Office for rent on "Elbasan Street"

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,000 € / Month
ID: PRO6264 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 125 m2 Floor: 2

1+1 apartment for rent in Elbasani street

Tirana, Rruga e Elbasanit
400 € / Month
ID: PRO5909 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 70 m2 Floor: 2

Two room apartment for rent in Elbasani Street

Tirana, Rruga e Elbasanit
350 € / Month
ID: PRO531 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 97 m2 Floor: 2