• Bedrooms: 0
  • Bathrooms: 3
  • 350 m2

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen “Mihal Grameno”
Vila ka nje siperfaqe 600 m2 dhe 350 m2 ndertim.
Vila eshte mjaft e pershtatshme si apartament banimi por dhe per biznes, etj.
Ajo perfshin 3 kate ndertim ,ku dy katet e para jane 130m2,ndersa kati I fundit eshte 90 m2.
Kati i pare perfshin sallon kuzhine, 3 dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone;
Kati i dyte perfshin sallon kuzhine, 3 dhoma, 1 tualet dhe 3 ballkone;
Kati I trete eshte papafingo dhe perfshin sallon kuzhine, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe ballkon te madh.
Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket.
Vila eshte e kompletuar si ambjente banimi duke perfshire ketu te gjitha paisjet elektro-shtepiake etj.
Punimet jane teper cilesore dhe te bera me kujdes.
Oborri eshte rreth 470 m2 , ku nje pjese eshte lulishte me bar dhe e mbjelle me peme te ndryshme.
Katet funksionojne dhe si apartamente me vete pasi jane me shkalle te jashtme . Cmimi I nje kati eshte 500 Euro/muaj.

Cmimi 2000 Euro muaj I diskutueshem

ID : PRO66
Address: Rruga Mihal Grameno
City: Tirana
Zone: Rr. "Mihal Grameno"
Price:2,000 €
Area: 350 m2
Bedrooms: 0
Bathrooms: 3