• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 70 m2
  • Floor: 3

Apartament 1+1 me qira në Kinostudio

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2

Ndodhet në katin e III-të të një vile

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 35.000 leke/muaj

ID : PRO6646
Address: Kinostudio
City: Tirana
Zone: Kinostudio
Price:350 €
Area: 70 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 3

Similar Properties

Apartament 1+1 me qira në Kinostudio

Tirana, Kinostudio
330 € / Month
ID: PRO6645 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 60 m2 Floor: 3

Apartament 2+1 me qira në “Kinostudio”

Tirana, Kinostudio
420 € / Month
ID: PRO6143 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 100 m2 Floor: 3

Three bedroom apartment for rent on Ruga Ura near Police Station No. 4

Tirana, Kinostudio
400 € / Month
ID: PRO4936 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 164 m2 Floor: 7