• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 92 m2
  • Floor: 11

Apartament 2+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 91.49 m2 dhe neto prej 80 m2.

Pozicionohet në katin e XI- të dhe i fundit

Organizohet në një dhomë ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti është në fazë ndërtimi.

Kompleksi ofron hapësira rekreative për banorët, një pishinë të përbashkët, një kënd lojrash për fëmijët dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet.

Kompleksi është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga Rruga e Durrësit dhe 21 Dhjetori, ky kompleks ndërtimi shtrihet me orientimin kryesor lindje-perëndim për të përfituar maksimalisht prej ndricimit natyral, ndaj jugut.

Me fokus të veçantë drejt cilësisë, Garden Residence Turdiu është konceptuar për të ofruar komoditet dhe siguri për të gjithë banorët dhe punonjësit e ambjenteve tregtare të ofruara.

Godinat e këtij projekti janë të pajisura me fasadë termike kapotë ose të ventiluar, sipas kateve të projektit.

Këto fasada janë rezistente për klimën e Tiranës dhe plotësojnë standardet teknike të izolimit termiko-akustik për një jetesë të qetë dhe komode.

Cmimi i shitjes 129000 euro

ID : PRO6560
Address: Garden Residence Turdiu
City: Tirana
Zone: Fusha e Aviacionit
Price:129,000 €
Area: 92 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 11

Similar Properties

Garden Residence Turdiu, two bedroom apartment for sale

Tirana, Fusha e Aviacionit
162,621 €
ID: PRO6742 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 120.46 m2

Apartament 2+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
162,000 €
ID: PRO6732 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 120 m2

One bedroom apartment for sale in Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
101,426 €
ID: PRO6684 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 78.02 m2 Floor: 2