• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • 268 m2

Apartament 3+1 në shitje në Porto Lalzi

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 267.69 m2, sipërfaqe neto 223.1 m2 dhe sipërfaqe verande 20.5 m2

Ndodhet në katin e II-të të një objekti 4 katësh

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe verandë

Koncepti i projektimit të Porto Lalzit bazohet në qëndrueshmërinë maksimale dhe ndikimin minimal në mjedis.

Porto Lalzi synon të krijojë një Komunitet me qëllimin e vetëm që të jetë banesa për njerëz me prejardhje dhe kombësi të ndryshme, të cilët ndajnë të njëjtën filozofi jete që është; dëshira për të shijuar në maksimum veçantinë e stilit të jetës së jahteve.

Arkitektura moderne dhe plot sharm e vilave tona ju fton në një arratisje të ëmbël por në rehatinë maksimale.

Brendësia e kuruar me kujdes do të pasurojë qëndrimin tuaj në Porto Lalzi me një ndjenjë qetësie.

Një vend i shenjtë intim ku mund të mirëpresësh familjen dhe miqtë për të ëmbëlsuar dhe shijuar në maksimum ditët tuaja gjatë gjithë vitit.

Cmimi i shitjes 667056 euro

ID : PRO6487
Address: Porto Lalzi
City: Durrës
Zone: gjiri i Lalezit
Price:667,056 €
Area: 268 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Google Maps

Similar Properties

Apartament 1+1 në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, gjiri i Lalezit
220,000 €
ID: PRO6615 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 69.9 m2

Three bedroom apartment for sale in Porto Lalzi

Durrës, gjiri i Lalezit
410,000 €
ID: PRO6580 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 158.6 m2 Floor: 4

Apartament 1+1 në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, gjiri i Lalezit
127,527 €
ID: PRO6485 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 70 m2 Floor: 2