• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 72 m2
  • Floor: 5

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 72.4 m2

Pozicionohet në katin e V-të të një pallati ekzistues

Organiozhet në një ambient ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet

Apartamenti është totalist i investuar duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, patinimi i mureve, parket, dritare dopioxham etj.

Zona në të cilën ndodhet është një mundësi shumë e mirë investimi, për shkak të vendndodhjes, ofron akses levizje si në këmbë po ashtu dhe linjat urbane, gjithashtu ka të gjitha fasilitetet për jetese komode.

Cmimi i shitjes 149000 euro

ID : PRO6345
Address: Myslym Shyri
City: Tirana
Zone: Rruga Myslym Shyri
Price:149,000 €
Area: 72 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 5

Similar Properties

Apartament 2+1 ne shitje në Rrugen Myslym Shyri

Tirana, Rruga Myslym Shyri
200,000 €
ID: PRO6263 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 101 m2 Floor: 5

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
100,000 €
ID: PRO6086 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 69 m2 Floor: 5

Apartament 1+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
130,000 €
ID: PRO6064 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 66 m2 Floor: 2