• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • 151 m2
  • Floor: 8

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 151.33 m2, sipërfaqe neto 123.36 m2 dhe sipërfaqe verande 32.45 m2

Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi njëra me garderobë, dy tualete dhe verandë

Projekti është sipas standarteve bashkëkohore, garanton zgjidhje të personalizuar të hapësirave, cilësi të lartë jetese si dhe garanton rritjen e vlerës së investimit tuaj në afatshkurtër

-Fasadë me Ventilim me strukturë me lesh guri 10 cm
-Fasadë me pllaka vetëpastruese
-Hidroizolim
-Termoizolim
-Akustike
-Ngrohje -Ftohje
-2 Ashensorë
-Parkim i siguruar

Cmimi i shitjes se apartamentit 1250 euro/m2

Cmimi i shitjes se verandës 600 euro/m2

Totali 208632 euro

ID : PRO6291
Address: Fusha e Aviacionit
City: Tirana
Zone: Fusha e Aviacionit
Price:208,632 €
Area: 151 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Floor: 8

Similar Properties

One bedroom apartment for sale in Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
101,426 €
ID: PRO6684 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 78.02 m2 Floor: 2

Apartament 2+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
129,000 €
ID: PRO6560 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 92 m2 Floor: 11

Two bedroom apartment for sale at Ish Fusha e Aviacionit

Tirana, Fusha e Aviacionit
Contact for price
ID: PRO6531 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 103 m2 Floor: 3