• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 80 m2
  • Floor: 12

Apartament 2+1 në shitje pranë "Globe" në Rrugën e Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 79.5 dhe sipërfaqe neto 70.5 m2

Ndodhet në katin e XII-të të një pallati të ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatim, dy dhoma gjumi dhe një tualet

Orientimi është Jug faktor që e bën të jëtë një apartament i ngrohtë dhe plot dritë

Apartamenti ndodhet në një zonë tepër të aksesueshme, buzë rrugës së Kavajës

Mundësi shumë e mirë investimi

Cmimi i shitjes 142000 euro

ID : PRO6279
Address: Globe, Rruga e Kavajes
City: Tirana
Zone: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Price:142,000 €
Area: 80 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 12

Similar Properties

Two bedroom apartment for sale at Delijorgji Complex

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
284,910 €
ID: PRO6545 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 116 m2 Floor: 5

Apartament 2+1 në shitje tek “Riverside Residences”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
185,934 €
ID: PRO6390 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 133 m2 Floor: 9

Apartament 1+1 n shitje në “Viva Residence” pranë Globe

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
107,100 €
ID: PRO6380 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 71 m2 Floor: 2