• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 100 m2
  • Floor: 3

Apartament 2+1 me qira në “Kinostudio”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2

Ndodhet në katin e III-të të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 420 euro/muaj

ID : PRO6143
Address: Kinostudio
City: Tirana
Zone: Kinostudio
Price:420 €
Area: 100 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 3

Similar Properties

Giselda Shehi