• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • 131 m2
  • Floor: 5

Apartament 3+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Apartament ka një sipërfaqe prej 131 m2

Ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.

Pozicionohet në një zonë mjaft të mirë dhe të sigurt pasi është shumë pranë Liqenit Artificial.

Cmimi i qirasë 600 euro/muaj

ID : PRO6063
Address: Kopshti Zoologjik
City: Tirana
Zone: Kopshti Zoologjik
Price:650 €
Area: 131 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Floor: 5

Similar Properties

Apartament 2+1 me qira pranë “Kopshtit Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
480 € / Month
ID: PRO6428 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 62 m2 Floor: 2

Apartament 3+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
750 € / Month
ID: PRO5991 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 160 m2 Floor: 5

2+1 apartment for rent near the "Zoo"

Tirana, Kopshti Zoologjik
600 € / Month
ID: PRO5910 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 117 m2 Floor: 2