• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 70 m2
  • Floor: 2

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati ekzistues

Siperfaqja e apartamentit eshte 50 m2

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon

Pozicionohet ne nje zone teper te aksesueshme dhe qe ofron te gjitha facilitet

Cmimi i qirase 400 euro/muaj

ID : PRO5909
Address: rruga elbasanit
City: Tirana
Zone: Rruga e Elbasanit
Price:400 €
Area: 70 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 2

Similar Properties

Office for rent on "Elbasan Street"

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,000 € / Month
ID: PRO6264 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 125 m2 Floor: 2

Two room apartament for rent near \"7 Xhuxhat\"

Tirana, Rruga e Elbasanit
400 € / Month
ID: PRO522 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 90 m2 Floor: 9

Two room apartment for rent in Elbasani Street

Tirana, Rruga e Elbasanit
350 € / Month
ID: PRO531 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 97 m2 Floor: 2