• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 60 m2
  • Floor: 7

Apartament 1+1 në shitje pranë “Globe” Rruga e Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri

Apartamenti pozicionohet në një zonë lehtësisht që oforn të gjitha facilitet dhe ka akses në rrugët kryesore te kryeqytetit

Cmimi i shitjes 82500 euro

ID : PRO5295
Address: Globe, Rruga e Kavajes
City: Tirana
Zone: Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
Price:82,500 €
Area: 60 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 7

Similar Properties

Viva Residence, one bedroom apartment for sale

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
103,350 €
ID: PRO6787 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 68.9 m2 Floor: 2

Two bedroom apartment for sale at "Riverside Residences"

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
176,498 €
ID: PRO6381 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 126 m2 Floor: 7

One bedroom apartment for sale in "Viva Residence"

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
101,550 €
ID: PRO6377 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 68 m2 Floor: 2