• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • 280 m2

Vilë me qira pranë Spitalit Amerikan 2

Vila ka një sipërfaqe ndërtimi 240 m2

Organizohet në dy kate dhe papafingo

Kati perdhe organiozhet ne nje ambient ndenjie, nje kuzhinë, tualet dhe një verandë

Kati pare ka një sallon, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkone
Papafingo organizohet në një dhomë gjumi dhe tualet

Vila ka nje oborr te gjelberuar që të ofron një qetësi dhe rahati maksimale.

Ofron mundësi parkimi për 3 makina

Çmimi i qirase 800 euro/muaj

ID : PRO4932
Address: Amerikan 2
City: Tirana
Zone: QSUT
Price:800 €
Area: 280 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3