• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • 399 m2
  • Floor: 3

SHITEN 2 VILA IDENTIKE PRANE TEG-ut

Vilat ndodhen shume prane Rezidences me luksoze ne Tirane: "Akacia Hills 2". Vetem 3 minuta prane Qendres Tregtare TEG.
Vilat kane punimet nder me cilesoret duke nisur nga sistemi i ujesjelles kanalizimeve dhe ai elektrik, gjithashtu e miremenduar ne cdo detaj, ku vlen te permenden hapesirat e gjelberta, privatesia dhe pozicioni i shtrirjes, e bejne lehtesisht te aksesueshme.


Te dhena te pergjithshme:
-Siperfaqe totale ndertimi per secilen vile eshte 399m2
-Siperfaqe e truallit 1950 m2
- Hapsire dhe kanalizimet e gatshme per pishine.
-Mbi 1000 bime dhe peme te gjelberta.
-Sistem Vadites.
-Sistem kamerash dhe alarmi.
-Depo dhe magazine te vecuara.
-Hapesire parkimi per 8 makina

Kati perdhe me siperfaqe 133 m2
-Parkim per 1 makine
-Sallon ndenje dhe guzhine
-Depo
-Tualet
-Kantine
Kati i pare me siperfaqe 133 m2
- Dhome ndenje e madhe,
-Kuzhine,
-Tualet
-2 Ballkon dhe Verande
Kati i dyte me siperfaqe 133 m2
- Tre dhoma gjumi
- Tualete
-2 Ballkone dhe verande

Oborri i gjelberuar brenda rrethimit te vilave, dhe projekti i pishines e pozicionuar per te pasur privatesi te plote dhe vendndodhja unike e ketyre vilave ju ofron qetesine dhe relaksin e munguar.
Dhomat me hapsira te medha dhe me shume ndricim per shkak te vetrateve te shumta te xhamit, te japin mundesine e nje mobilimi sipas deshires.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

ID : PRO4855
Address: Mjull-Bathore
City: Tirana
Zone: Shallvaret
Price:Contact for price
Area: 399 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Floor: 3

Similar Properties

3-storey villa plus plot in “Ibë te poshtme”

Tirana, Shallvaret
250,000 €
ID: PRO4806 Rooms: 4 Baths: 1 Area: 494 m2

Villa for sale in "Lapraka"

Tirana, Shallvaret
200,000 €
ID: PRO4185 Rooms: 4 Baths: 3 Area: 200 m2