• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • 120 m2
  • Floor: 6

Apartament 3+1 në shitje te “Zogu I Zi”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2

Pozicionohet në katin e VI-të të një objekti të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoam gjumi, dy tualete dhe bsllkon

Apartamenti ka një arredim mjaft lukzos me të gjitha orenditë e nevojshme, I pabanuar më parë

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Cmimi I shitjes 179900 euro

ID : PRO4832
Address: Zogu i zi
City: Tirana
Zone: Zogu I Zi
Price:179,900 €
Area: 120 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Floor: 6

Similar Properties

Apartament 2+1 në shitje pranë “Zogut të Zi”

Tirana, Zogu I Zi
115,000 €
ID: PRO6164 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 63 m2 Floor: 4

Two bedroom apartment for sale near "Zogu i Zi"

Tirana, Zogu I Zi
149,500 €
ID: PRO5888 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 115 m2 Floor: 6

Two bedroom apartment for sale in "Mozaiku i Tirana"

Tirana, Zogu I Zi
98,000 €
ID: PRO5711 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 72 m2 Floor: 6