• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 81 m2
  • Floor: 1

Apartament 2+1 në shitje në “Vasil Shanto”

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 81 m2 dhe pozicionohet në katin e I-rë të një pallati ekzistues

Organizohet në një ambient ndnejie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet

Pozicionohet në një zonë shumë të mire, shumë prane qendrës së Tiranës

Apartamenti është I gjithi I investuar, I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Disponon një post parkimi

Cmimi i shitjes 93.000 euro

ID : PRO4624
Address: Vasil Shanto
City: Tirana
Zone: Vasil Shanto
Price:93,000 €
Area: 81 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 1