• Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
  • 270 m2
  • Floor: 2

Vile 2- katëshe me qira te “Kodra Priftit”

Shtëpia është dy katëshe, me sipërfaqe totale ndertimi prej 270 m2 dhe 500 m2 siperfaqe trualli, ndodhet shumë pranë rrugës kryesore.

Kati përdhe eshte I organizuar ne nje dhome ndenjie, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi dhe nje tualet.

Kati I parë është I organizuar në nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet

Vila ka sistem ujesjellesi te rregullt, dhe në oborr mund të parkohen 2 makina.

Eshte e mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Cmimi per qera 1000 euro/muaj

ID : PRO3989
Address: Kodra e priftit
City: Tirana
Zone: Kodra e Priftit
Price:1,000 €
Area: 270 m2
Bedrooms: 5
Bathrooms: 2
Floor: 2

Similar Properties

The first floor of a 2-storey villa is rented on Priests Hill.

Tirana, Kodra e Priftit
300 € / month
ID: PRO3028 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 110 m2

Private 3 storey house for sale in Kodra Priftit

Tirana, Kodra e Priftit
700 € / month
ID: PRO2846 Rooms: 7 Baths: 2 Area: 420 m2

Jepet vilë 3-katëshe me qera ose shitet tek "Kodra e Priftit"

Tirana, Kodra e Priftit
900 € / month
ID: PRO2718 Rooms: 7 Baths: 3 Area: 362 m2