• Bedrooms: 0
  • Bathrooms: 1
  • 47 m2
  • Floor: 1

Shitet ambient pranë “Shkolles së Bashkuar” ne rrugen “Imer Ndregjoni”
Ambienti organizohet ne nje ambjent te madh, nje tualet dhe dy ballkone me siperfaqe 5 m2 secila
Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati ekzistues me dalje direkte ne rruge kryesore
Ambienti ka nje siperfaqe prej 47 m2 dhe mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti
Cmimi I shitjes 76.000 euro

ID : PRO3972
Address: Rruga Imer Ndregjoni
City: Tirana
Zone: Prane Shkolles se Bashkuar
Price:76,000 €
Area: 47 m2
Bedrooms: 0
Bathrooms: 1
Floor: 1