• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 115 m2

Vila eshte nje ndertese tre kateshe nga e cila kati i trete jepet me qira.Vila ka nje siperfaqe prej 115 m2. Ambjenti organizohet nga nje ambjent ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. Vila eshte e mobiluar me te gjitha oriendite e nevojshme per nje jetese komode. Vila ndodhet ne nje zone shume te mire, shume prane qendres. Cmimi I qirase 600 euro ne muaj

ID : PRO3930
Address: Him Kolli
City: Tirana
Zone: Rr. "Him Kolli"
Price:600 €
Area: 115 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1