• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 100 m2

Apartamenti organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambient gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri prej te cileve me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar ne detaje: Parket AC5- Sistem Chiller- HIdrosanitare incaso- Dritare me xham termik tripleks. Ne cmimin e apartamentit eshte i perfshire nje post parkimi, administrimi i ambienteve te perbashketa dhe tatimi ne burim 15%. Apartamenti eshte gati per banim ne daten 20 Qershor.
Cmimi 600 euro/muaj

ID : PRO3895
Address: rruga e kavajes
City: Tirana
Zone: Rruga e Kavajes
Price:600 €
Area: 100 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2