• Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 4
  • 156 m2

Shitet Vilë 3-katëshe në Kamëz .Vila është e organizuar në tre kate, me një sipërfaqe totale prej 469.98 m2, dhe secili kat është 156.60 m2. Kati I pare, eshte i organizuar: dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje një kuzhinë, një tualet dhe ballkon. Ndërsa kati I dytë është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, tre dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Kati I tretë është I organizuar në një dhomë ndenje dhe kuzhinë te perbashket, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 ballkone. Banesa është pjeserisht e mobiluar, pozicioni i banesës mundëson ndricim natyral në pjesën më të madhe te ditës por edhe uje te rrjedhshëm 24 ore. Gjithashtu vila ndodhet shumë pranë qender së Kamzes. Vila ka nje oborr me siperfaqe prej 550 m2. Cmimi 400.000 euro

ID : PRO3797
Address: Rruga Kosova
City: Kamëz
Zone: Kamëz
Price:400,000 €
Area: 156 m2
Bedrooms: 9
Bathrooms: 4

Similar Properties

Super vilë në shitje në “Kamëz”

Tirana, Kamëz
Contact for price
ID: PRO3951 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 209 m2

Private house for sale at Blue Boulevard in Kamza.

Kamëz, Kamëz
130,000 €
ID: PRO3811 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 400 m2

Shitet Vile prane qendres se Kamzes.

Kamëz, Kamëz
145,000 €
ID: PRO3796 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 120 m2