• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 63 m2
  • Floor: 3

Shitet apartament 1+1 në ''Porcelan''.
Apartamenti eshte I organizuar ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumii, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 63 m2 dhe ndodhet ne katin e III-te, te nje pallati i vitit 2000. Aparamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi I shitjes 56.650 euro

ID : PRO3705
Address: porcelan
City: Tirana
Zone: Pranë ish-Porcelanit
Price:56,650 €
Area: 63 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 3

Similar Properties

Apartamente 2+1 ne shitje te “Xhamlliku”

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
Contact for price
ID: PRO3947 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 108 m2

Apartament 1+1 ne shitje te “Xhamlliku”

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
60,000 €
ID: PRO3932 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 60 m2

Private house for sale + land at Xhamlliku

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
110,000 €
ID: PRO3904 Area: 140 m2