• Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
  • 620 m2
  • Floor: 1

Shiten dy vila tek ''3 Vëllezërit Kondi''pranë "Vilave Amerikane" . Vila ndodhet tek ''3 Vëllezërit Kondi'' janë dyvila, njëra është 3-katëshe, dhe tjetra është 2-katëshe me nje oborr te perbashket, kanë një sipërfaqe ndërtimi prej 620 m2, dhe 750 m2 truall. Vilat ndodhen në një zonë rezidenciale prane fakultetit te "Gjuheve te Huaja", eshte ndertim I ri. Te gjitha dhomat jane te paisura me dritare me tre shtresa me xham termik gjithashtu dhe me grila. Kati perdhe I vilës është I organizuar si nje hapësire open space dhe një tualet. Kati I parë I vilës është I organizuar në sallonin e madh me vetrate xhami termik double glass shume cilesore qe e kthen 70 % te nxehtesise se diellit mbrapsht, dy dhoma gjumi, nje ambjent më vete si gatim ngrenie ku mobiljet e guzhines jane ne montim e siper, 2 tualete modern te pajisura me kabina dushi dhe një ballkon I madh. Kati I dytë ka te njëjtën planimetri me katin e pare. Vila Ka mundesi parkimi dhe disponon certifikatë pronësie. Cmimi 1100 euro/m2 Cmimi 682.000 euro

ID : PRO3655
Address: tre vellezeri kondi
City: Tirana
Zone:
Price:682,000 €
Area: 620 m2
Bedrooms: 5
Bathrooms: 2
Floor: 1

Similar Properties

4-storey villa for sale on Rruga e Elbasanit near the Faculty of Economics.

Tirana, Rruga e Elbasanit
600,000 €
Rooms: 5 Baths: 3 Area: 430 m2

2-storey villa for sale near Don Bosco

Tirana, Don Bosko
190,000 €
Rooms: 5 Baths: 2 Area: 200 m2

2-storey villa for sale in a quiet area of Tirana, in Misto Mame, near KMY

Tirana, Misto Mame
180,000 €
Rooms: 6 Baths: 2 Area: 225 m2