• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 169 m2

Jepet me qera ambient tek ''Kullat Binjake'' në qendër të Tiranës. Ambienti ndodhet në katin 0 të një pallati të ri, me një sipërfaqe prej 168.7 m2. Është I organizuar në një ambjent open space, me pamje nga rruga kryesore, dhe tualet. Ambjenti të ofron te gjitha facilitet per cdo profil biznesi duke qene se ka të gjitha bankat e nivelit të dytë pranë, transportin publik, institucionet. Ambienti është ideal për tu shfrytezuar për call center, klinikë dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj. Pallati ka roje sigurie dhe kamera. Ambjenti lirohet ne fund te marsit Preferohen kliente për kontrata afatgjata. Cmimi 5061 euro /muaj

ID : PRO3653
Address: qender
City: Tirana
Zone: Qender
Price:5,061 €
Area: 169 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1

Similar Properties

Ne qender jepet me qira ambient komercial.

Tirana, Qender
8,000 € / month
Rooms: 1 Baths: 3 Area: 540 m2

Jepet me qira ambjent komercial ne qendër të Tiranës.

Tirana, Qender
1,400 € / month
Rooms: 1 Baths: 1 Area: 90 m2