• Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • 400 m2
  • Floor: 1

Jepet me qera vile 2- katëshe në ''Selitë''. Vila është e pozicionuar në nje vend të qetë me ajër të pastër dhe me infrastrukturë të rregullt. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 400 m2, dhe kati I pare dhe I dyte kane nga 140 m2 secili kat, dhe 20 m2 verande kati I II-të, gjithashtu dhe një garazhd në -1, dhe dy poste parking të tjera në oborr. Kati i dyte dhe i tretë kanë të njëjtin organizim, jepet pjeserisht e mobiluar, ka sistem ngrohje-ftohje chiller në secilën dhomë, vila eshte e shtruar me parket dhe me shkallë të brëndshme të cilat janë druri. Ka nje oborr shume te bukur me lulishte rreth viles. Vila është e përshtatshme për zyra ose banim etj Cmimi: 1800 Euro/muaj me taksa, ose 1500 euro/muaj pa taksa

ID : PRO3650
Address: selite
City: Tirana
Zone: Selite
Price:1,500 €
Area: 400 m2
Bedrooms: 6
Bathrooms: 3
Floor: 1

Similar Properties

The IV floor of a villa in "Selita" is for rent.

Tirana, Selite
400 € / month
Rooms: 3 Baths: 2 Area: 130 m2

Jepet me qira Vilë 4-katëshe në zonën e'' Selites'' në Tiranë.

Tirana, Selite
2,500 € / month
Rooms: 10 Baths: 5 Area: 408 m2

Jepet me qera Vile ne Selitë të re

Tirana, Selite
2,500 € / month
Rooms: 6 Baths: 3 Area: 200 m2