• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 75 m2
  • Floor: 2

Jepet zyrë me qera tek ''Vizion Plus'' në ''Don Boskos''. Ambienti ka një sipërfaqe rreth 75 m2 dhe është I organizuar në dy hapësira, një sallë mbledhjesh dhe nje sall tjeter, tualet dhe ballkoni. Zyra ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri buzë rrugës kryesore. Ambienti eshte I mobiluar, I pajisur me kondicioner dhe mund të përdoret për biznese të ndryshme. Ne cmim përfshihet edhe një post parking. Cmimi 350 euro/muaj

ID : PRO3567
Address: Don Bosko
City: Tirana
Zone: Don Bosko
Price:350 €
Area: 75 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 2

Similar Properties

Zyra me qira ne Don Bosko

Tirana, Don Bosko
400 € / month
Rooms: 4 Baths: 2 Area: 143 m2