• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 153 m2
  • Floor: 5

Jepet me qira apartament luksoz tek "Fusha e Avicaionit" Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 168.4 m2 dhe 153.2 m2 neto, me strukturë mjaft të rregullt, dhe me ndriçim të mirë natyral. Është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, tualet ( me hidrosanitare te reja ), dhe ballkoni me pamje jashte kompleksit. Ky kompeks ju mundëson një jetes tepër komode, ju ofron cdo facilitet te mundshem si Parkim, Supermarkete, Kende Lojrash, Lokale, Institucione Bankare, etj. Apartamenti eshte totalisht i investuar me punime super cilesore, i pa banuar me pare, arredimi dhe çdo punim tjeter eshte projektuar dhe zbatuar me detaje. Çmimi 1000 euro/muaj pa përfshirë taksat

ID : PRO3566
Address: Fusha e Aviacionit
City: Tirana
Zone: Fusha e Aviacionit
Price:1,000 €
Area: 153 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 5

Similar Properties

One bedroom apartment for rent in Simacom complex.

Tirana, Fusha e Aviacionit
300 € / month
Rooms: 1 Baths: 1 Area: 70 m2

jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi "Green City".

Tirana, Fusha e Aviacionit
270 € / month
Rooms: 1 Baths: 1 Area: 72 m2

Apartament 2+1 me qera tek "Fusha e Aviacionit"

Tirana, Fusha e Aviacionit
400 € / month
Rooms: 2 Baths: 2 Area: 100 m2