• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 112 m2
  • Floor: 7

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Xhamlliku". Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Apartment ka nje siperfaqe prej 112 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte I rikontruktuar dhe jepet gjysem I mobiluar. Cmimi I qerase 350 euro perfshire nje post parkimi

ID : PRO3504
Address:
City: Tirana
Zone: Pranë ish-Porcelanit
Price:350 €
Area: 112 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 7

Similar Properties

Jepet me i qira apartament 2+1 te Xhamlliku

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
200 € / month
ID: PRO2436 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 80 m2